Jan Leština

+420 774 110 007
České Budějovice
Krajinská 275/38, 37001 České Budějovice
48.977151N, 14.474333E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Ingrid Parkerova

"Makléř pan Jan Lestina odvedl výbornou práci. Oceňuji jeho perfektní organizační schopnosti, pracovní zapálení spolu s velmi příjemným vystupováním. Osobně mám výborný pocit a pokud budu muset využít realitních služeb obrátím se proto znovu na firmu IQ Reality.Určitě doporučím pana Lestinu i mým známým. Děkuji

Ihmová Eva

Dobrý den. Chtěla bych tímto ocenit naprostou profesionalitu pana Leštiny. Nejenže můj byt prodal v naprosto rekordním čase zájemci přesně odpovídajícímu, ale hlavně celou dobu s ním byla výborná komunikace. Spolehlivost je jeho silnou stránkou. Nezbývá než poděkovat a mohu říct, že tohoto makléře bych s čistým svědomím doporučila svým přátelům.

Josef Dvořák

dobrý den, Rádi bychom touto cestou poděkovali makléři Janu Leštinovi za jeho vstřícný a profesionální přístup při koupi bytu v Českých Budějovicích. Vše proběhlo rychle a bez problémů, což nebývá vždy u makléřů zvykem. Byli jsme s jeho prací velmi spokojeni a pokud bychom v budoucnu prodávali nebo kupovali nemovitost, obrátíme se opět na pana Leštinu. Všem jeho služby doporučujeme a přejeme do budoucna mnoho úspěchů. Josef Dvořák s rodinou, Třeboň

12>
ohodnotit makléře
Bio

Realitní činnosti se věnuji již čtvrtý rok a za tuto dobu využilo mých služeb a znalostí více jak stovka spokojených klientů, kteří řešili svou životní situaci prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti.

Profesionalita a osobní přístup jsou mé hodnoty, na kterých jsem postavil úspěšnou kariérou realitního makléře. A právě spokojený klient, je tím hnacím motorem, který mne posouvá dál v této práci. Nesmírně si vážím toho, že se na mne klienti obrací i v budoucnu a žádají mé služby pro sebe, své přátele a známé.

Věřím, že i vám dokážu pomoci zrealizovat prodej, pronájem nebo pořízení nemovitosti.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění
Makléř měsíce leden 2016

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše
INSOLVENCE, EXEKUCE A VÝKUP NEMOVITOSTÍ
Výkup nemovitostí ihned
Záloha na kupní cenu
Oddlužení nemovitosti
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích