Realitní makléř – Olomouc

Reality IQ je renomovaná realitní společnost, která se díky unikátním službám klientům stala v krátké době jednou z nejsilnějších na českém realitním trhu. Její síla je v propojení

novodobých technologií s ojedinělým systémem školení. V naší společnosti věříme, že každý může být tím nejlepším. Dáváme tedy všem našim makléřům ty nejmodernější nástroje a propracovaný systém školení, díky kterému mají možnost se stát v krátké době profesionály. 

 

KDO JSME?

Reality IQ byla založena v roce 2013 a je ryze českou akciovou společností. Za 3,5 roku působení na realitním trhu se dostala mezi pět největších v České republice. Unikátní marketingové nástroje, osobní přístup a motivační odměňovací systém jsou hlavními důvody rychlého růstu. Dnes působí ve 37 pobočkách již více než 450 realitních makléřů.

 

KDE BUDU PRACOVAT?

Budete pracovat v moderní realitní kanceláři s nejnovějším technickým vybavením. Stanete se součástí dynamického kolektivu lidí, kteří mají svoji práci jako koníčka a baví se jí.

 

CO BUDE MOJÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ?

Aktivně se budete podílet na vyhledávání nových nemovitostí.

Vytvářet prezentaci nabídek za pomoci moderních technologií.

Pravidelně komunikovat se stávajícími zákazníky.

Procházet s klienty nemovitosti a hledat pro ně nejvhodnější řešení.

 

CO BUDU POTŘEBOVAT PRO PRÁCI MAKLÉŘE?

Mobilní telefon, notebook a automobil. Pokud nevlastníte automobil, můžete využít našeho jedinečného programu AKM - auto každému makléři. 

 

KOHO HLEDÁME?

Hledáme sebevědomou, komunikativní a empatickou osobnost. Vystihují Vás slova: časová flexibilita, dobrá nálada a orientace na cíl? Zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis přes odpovědní formulář níže.Odeslat
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše
INSOLVENCE, EXEKUCE A VÝKUP NEMOVITOSTÍ
Výkup nemovitostí ihned
Záloha na kupní cenu
Oddlužení nemovitosti
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích