Najděte si svůj domov ...
Typ
Vyberte kraj
Plzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovehradecký krajPardubický krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajVysočinaJihočeský krajPrahaStředočeský kraj
Stav objektu
Užitná plocha
zobrazit 4 nemovitostí
Komerční, Obchodní prostory, Třinec
upravit parametry hledání
Nalezeno 4 nemovitostí
  • 10
  • 20
  • 30
  • 40
  • 50
10
  • Nejnovější
  • Nejstarší
  • Ceny vzestupně
  • Ceny sestupně
Nejnovější

Pronájem, Komerční budova, Třinec, Nám. Míru

Třinec, Staré Město, nám. Míru
Cena na dotaz

Nabídka pronájmu nebytových prostor, které se nachází v novostavbě komerční dvoupodlažní budovy na adrese Nám.Míru 133, Třinec v samém centru města. Před budovou je široký chodník s možností parkování a zásobování. Na náměstí a v blízkém okolí je dostatek parkovacích míst. Místo je velmi frekventované, poblíž je centrální autobusové stanoviště a cca 1 km hlavní vlakové nádraží. Celková využitelná plocha činí 600 m2. Prodejní plocha v přízemí je 250 m2 + 50 m2 sociální zázemí a zásobování. Na patře je využitelná plocha 280 m2 + 20 m2 sociální zázemí. Konstrukce budovy umožňuje, aby tyto plochy mohly zůstat celé nebo je lze také libovolně členit na jednotlivé jednotky pomocí zděných nebo sádrokartonových příček. Světlá výška stropu v přízemí je 3.40 m a na patře je 3 m. Konstrukce stropu je roštová z podhledových čtverců a její výšku lze upravit podle vašich požadavků.
Přístup na patro je bezbarierový novým výtahem, nebo schodištěm.
Celá budova je konstruována v nízkoenergetickém standartu s nízkými náklady na energie.
Moderní sociální zařízení v dostatečném počtu splňuje dnešní vysoké hygienické standarty. Nájemce má možnost před dostavbou objektu si zvolit velikost podlahové plochy a individuální úpravy pronajatých prostor. Prostory jsou svým strategickým umístěním vhodné pro jakoukoliv podnikatelskou činnost, vrchní patro je bezbarierové a je vhodné také pro lékařské ordinace.
Výše nájmu bude konzultována a dohodnuta přímo s majiteli. Již nyní lze uzavřít smlouvu o budoucí nájemní smlouvě a získat výhodné podmínky pronájmu.
Termín dokončení objektu a kolaudace nebytových prostor je plánován na léto 2017.

Celková cena:Cena na dotaz
ID zakázky:74492
Aktualizace24.3.2016
Stavba:Cihlová
Stav objektu:Novostavba
Vlastnictví:Osobní
Podlaží:2. podlaží z celkem 2
Užitná plocha:600 m2
Energetická náročnost budov:B - Velmi úsporná

Váš makléř

Jozef Papík
+420 774 110 007

Kontaktovat makléře

Odeslat