Najděte si svůj domov ...
Typ
Vyberte kraj
Plzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovehradecký krajPardubický krajOlomoucký krajMoravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajVysočinaJihočeský krajPrahaStředočeský kraj
Stav objektu
Užitná plocha
zobrazit 8 nemovitostí
Komerční, Kanceláře, Ústí nad Labem
upravit parametry hledání
Nalezeno 8 nemovitostí
  • 10
  • 20
  • 30
  • 40
  • 50
10
  • Nejnovější
  • Nejstarší
  • Ceny vzestupně
  • Ceny sestupně
Nejnovější

Pronájem, Kancelář, 12m2, Ústí nad Labem,

Ústí nad Labem, Ústí nad Labem-centrum, Mírové náměstí
3.196,- Kč za měsíc

V samém centru Ústí nad Labem, na Mírovém náměstí, můžete mít malou nebo velkou kancelář nebo třeba i celý komplex kanceláří, upravených podle Vašich požadavků, za velmi příznivou cenu. A navíc s takovou kvalitou služeb, se kterou se jinde nesetkáte. Nic není problém. Chcete klimatizovanou kancelář? Máte ji mít! Vy pracujte a vydělávejte peníze, o všechno ostatní se postará dobře fungující tým, spravující tuto budovu na prestižní adrese. Vašim klientům budete jistě víc imponovat jako obchodní partner, který sídlí na náměstí krajského města, než jako ten, který úřaduje v zapadlé kanceláři někde na periferii. Samozřejmostí jsou zde nejen telekomunikační služby, ale i úklid, odvoz odpadu, ostraha a pracovníci rychle a profesionálně fungující údržby. Spotřeba elektřiny i tepla je účtována měsíčním paušálem, takže Vás žádné nepříjemné překvapení při ročním vyúčtování nečeká. Nízký nájem a po roce nekřesťansky vysoké doplatky? To Vám zde nehrozí. Tady platíte jen nízký nájem a nic víc. A doplňkové služby se Vám určitě budou také hodit. Počínaje automaty na teplé i studené nápoje a kadeřnictvím v budově konče. V případě potřeby jsou Vám k dispozici zasedačky pro sedm nebo až čtyřicet osob. Možností stravování v různých cenových kategoriích je v nejbližším okolí dostatek. Pokud bude volné místo v podzemních garážích, můžete si ho za 2000,- Kč pronajmout.
Objednejte si prohlídku kanceláří s realitním makléřem, který tuto budovu dobře zná. Společně vybereme prostor, který bude pro Vás nejvhodnější. Žádnou provizi realitní kanceláři zde neplatíte.

Celková cena:3.196,- Kč za měsíc
Poznámka k ceně:včetně energií
ID zakázky:77634
Aktualizace24.4.2017
Stavba:Skeletová
Stav objektu:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:12 m2
Energetická náročnost budov:G

Váš makléř

Jaroslav Sentenský
+420 774 110 007

Kontaktovat makléře

Odeslat