Reality IQ se rozrůstají v Jihočeském kraji

V posledních únorových dnech proběhlo otevření kanceláře v Táboře a přestěhování pobočky v Českých Budějovicích. Zákazníkům z jižních Čech jsme tak zase o kousek blíže. Kromě těchto měst nás navíc můžete navštívit i ve Strakonicích a Jindřichově Hradci.                  

Nová kancelář v Táboře pod vedením Mgr. Víta Boháče vznikla z již fungující úspěšné pobočky v Českých Budějovicích, která se přestěhovala z Plzeňské ulice přímo do centra do ulice Krajinská. Obě kanceláře disponují již dnes velmi širokou nabídkou blížící se třem stům nemovitostí na prodej a pronájem.

Šéf budějovického týmu, Václav Musil, pracuje v realitách již 10 let. K otevření pobočky v Krajinské ulici dodává: „Od přestěhování do nových prostor si slibujeme bližší kontakt s našimi zákazníky a větší zviditelnění kanceláře.“

Vít Boháč má praxi v realitách více než 3 roky. „Pro mě je klíčová snadná správa nabídek v interním systému IQ portál a přehledné výstupy pro kvalitnější rozhodování,“ dodává Vít Boháč.

Spolu s kolaudací nových prostor měli makléři z Českých Budějovic ještě jeden důvod k oslavě. Tím se stal překonaný milionový obrat a primát nejlepší pobočky společnosti za první měsíc letošního roku.

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše
INSOLVENCE, EXEKUCE A VÝKUP NEMOVITOSTÍ
Výkup nemovitostí ihned
Záloha na kupní cenu
Oddlužení nemovitosti
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích