Aktuality

Rozhovor s makléřem měsíce

Roman Kotek měl v únoru napilno. I proto “posbíral” za únor téměř veškerá ocenění za dobře odvedenou práci. Byl naším nejlepším makléřem a aby to nebylo málo, také jeho dvě pobočky obsadily první (Kolín) a třetí (Praha) místo. Navíc, Roman už ocenění nejlepší makléř měsíce získal nedávno. Když jsme si spolu v říjnu povídali, rozhodným hlasem vyprávěl, že jeho cílem je, aby se pražská pobočka pod jeho vedením dostala na špici v rámci sítě Reality IQ. A očividně, našlápnuto má k tomu více než dobře.

15.3.2017

Rozhovor s makléřem měsíce - Pavlem Burešem

Pavel Bureš je ve své profesi skutečný profesionál. Jak jinak si vysvětlit, že po přechodu z bývalé RK místo zdlouhavého rozkoukávání se hned “zaútočil” na pozici Nejlepšího makléře měsíce a rovnou skóroval? Zajímalo nás, jak se v íkvéčkách cítí, co je u nás jiné a co jej na jeho práci baví. Zajímá vás to také? Nečekejte však žádné zdlouhavé povídání. Pavel Bureš je spíše mužem činu.

17.2.2017

Etika realitního makléře aneb peníze až na druhém místě

Na realitním trhu působí spousta makléřů, kteří tlačí klienta do složení rezervační zálohy, aniž by to pro něj bylo výhodné. Hlavně ať složí zálohu a máme ho v kapse! Šokuje vás podobné smýšlení? Mě také. Ovšem právě takhle uvažuje až polovina realitních makléřů v České republice. Byl bych rád, kdyby svoje myšlení změnili. Proč?

14.2.2017

Daně a jak na ně?

Koupili jste v roce 2016 nemovitost? Jste nově majitelem pozemku, stavby, bytové jednotky? Pak musíte do 31. ledna podat daňové přiznání. Ano, přečtěte si, co je třeba udělat.

27.1.2017

„Stačí chtít, ale opravdu chtít,” říká Jan Verner, nejlepší makléř za měsíc prosinec

Dle mého mínění to prosinec složitý měsíc. Nejen klienti, kteří nemovitosti prodávají, ale i ti, kteří chtějí nějakou nemovitost koupit, se v tomto období soustředí na blížící se vánoční a novoroční svátky, dárky, kapry a vše ostatní, co má každý z nás s těmito dny spojené. A proto je toto období pro makléře takovou okurkovou sezónou.

26.1.2017

Svratka patřila zimním IQ hrám

Ve čtvrtek 12. ledna jsme v malebném okolí hotelu Svratka oslavili už čtvrté narozeniny Reality IQ. Slavili jsme vskutku velkolepě - v duchu zimních olympijských her. Jak celé sportovní klání probíhalo?

23.1.2017

Přátelství, co nerezaví, a prodej bytu po 10 letech

Za svoji realitní kariéru jsem prodal desítky nemovitostí. Každá z nich měla svůj příběh. Více či méně zajímavý. Třeba jako je tento... Hlavní roli v něm hrají fotbal, dávné kamarádství a byt v Hradci Králové. A v posledním dějství také vynikající víno. Ale hezky popořádku.

23.1.2017

Měsíc listopad vynesl na pozici nej makléře dvě ženy

Dvě makléřky. Dvě ženy. Co ještě mají společného Věra Kubová a Božena Chmielová kromě toho, že se staly nejlepšími makléřkami za listopad? Položili jsme jim stejné otázky a našli jsme další podobnosti. Ostatně, posuďte sami.

16.1.2017

Prvních 7 minut rozhodne! Pozor na to, co na Facebooku ne/dělat

Sociální média jsou zdrojem zábavy a informací. Dokážou nás pobavit, rozzlobit, jímat našimi emocemi. I proto mohou být také užitečným nástrojem a pomocníkem pro práci. Jak mohou pomoci posunout Vás a Vaši kariéru dál? Co dělat na sociálních sítích proto, abyste byli dobře viděni/vnímáni online?

16.12.2016

Ondřej Mašín: Končí nejvýhodnější doba na nákup nemovitosti

Ceny nemovitostí rostou již pátým rokem. Kdy je, nebo již byl správný čas na nákup či prodej nemovitosti? Jak realitní kanceláře řeší problém stoprocentních hypoték? Na tyto a další otázky odpovídal Ondřej Mašín, výkonný ředitel společnosti Reality IQ, která spolupracuje s Chytrým Honzou.

15.12.2016
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Byty Vrchlabí
Nové byty Vrchlabí
Luxusní adresa v podhůří Krkonoš
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích