Aktuality

“Když se nedaří, zkouším nové tipy a metody náběru,” říká Stanislav Janeček

Snažím se jít stále kupředu a inovovat, ale víte sama, že se to dobře řekne, ale hůř dělá. Skvělou inspirací mi bývá zajít mezi „normální“, realitami nepolíbené lidi a probrat s nimi, jak vnímají oni věci kolem sebe. Člověk se kolikrát nestačí divit, co všechno dělá zbytečně a kde naopak by mohl přitlačit.

19.7.2017

Hola, hola, léto voláááá :-)

Také se celý rok těšíte na léto? Na opalování, vodu, grilování, výlety, nevšední akce? A jak, že!

29.6.2017

#JeduNaSeč

Jak probíhalo tradičně-netradiční setkání makléřů na Seči? Velkolepě!

29.6.2017

“Když něčemu věříte a jdete si za tím, podaří se to,” říká makléřka května.

Tato práce mne naplňuje, rozhodně ale ne vždy je jednoduchá. Nevíte, kdy vám kdo zavolá, kdo vám otevře dveře, když jdete na náběr. Musím se mnohdy obrnit, čelit každodennímu náporu. Vždy se přesto snažím, aby můj přístup ke klientům nebyl ryze obchodní, ale hlavně lidský. Vždy mne potěší, když se mi vracejí klienti. Mám radost z jejich dalších doporučení.

22.6.2017

Chcete odměnit nejlepší zaměstnance? Pošlete je na dovolenou!

Nedávno jsem se vrátil z desetidenní dovolené na Kubě se skupinou nejlepších obchodníků ve firmě. Moment, byla to vůbec dovolená nebo spíš práce? Přesnější popsáno, více než dovolená to byla společná párty. Sdílená radost a nevšední zážitky. U kolegů, se kterými se přes rok potkávám v pracovní podobě, jsem najednou mohl poznat jejich lidskou stránku. Přídavkem v destinaci, kde nefungoval internet a mohli jsme si od práce odpočinout naplno.

15.6.2017

Ondřej Mašín pro Hospodářské noviny

Jaký dopad bude mít přijetí novely omezující hypotéky, záleží podle zástupců trhu hlavně na konkrétním nastavení limitů. Velmi tvrdá pravidla by podle nich mohla vést k tomu, že až třetina domácností nově nedosáhne na hypotéky. 

8.6.2017

“Chci jít stále kupředu,” říká Roman Kotek.

"Za úspěch pokládám to, když člověk dokáže sám v sobě najít odvahu jít si důsledně za svými sny. To je podle mého základ úspěchu," říká Roman Kotek, první oblastní manažer Reality IQ.

31.5.2017

Rozhovor s makléřem měsíce

Petro, dubnové zahálení za kamny z lidové pranostiky pro Vás očividně neplatilo. Stala jste se nejlepší makléřkou Reality IQ. Vzpomenete si, jak pro Vás duben začínal a s jakými pocity jste tento měsíc uzavírala?

18.5.2017

“U klientů se snažím prolomit ledy a získat si jejich důvěru,” říká Věra Galuszková

V uplynulém měsíci to bylo spíše o štěstí a vytrvalosti. Dořešila jsem dlouhodobé obchody, na kterých jsem pracovala přes půl roku, a jejich finalizace se uskutečnila shodou náhod v jednom měsíci, v březnu. Bylo jich více: prodej RD, komerčního objektu a několika bytů.

26.4.2017

Realitní konference v Praze: reportáž

Za více než dvanáct let v oboru jsem zažil celou řadu různých kongresů, na kterých jsem se z převážné části nudil, odseděl je jen z povinnosti a polovinu času jsem neposlouchal a radši vyřizoval svoji práci. Někdy začínalo vstupné na pěti až sedmi tisících a program byl založen na těžké propagaci firem, jejichž představitelé dostali nebo si spíše zaplatili prostor pro svou prezentaci. Každoročně pořádaný Realitní kongres má sice vstupenku levnější, okolo dvou tisíc, ale je pro mě mišmašem různých firem z oblasti realit, developerů, médií a financí. Účastníci dostávají prostor na pouhých dvacet minut a opět propagují převážně svoje služby.

21.4.2017
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích